Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek miért gondolják...

Szerintetek miért gondolják azt hogy a world of warcraft ról nem lehet leszokni?

Figyelt kérdés
én is játszok vele én is nagyon szeretem de ha akarom simán abbahagyom
2011. márc. 9. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó játék, talán azért, meg aztán kell egy bizonyos szintet és összeget szerezni valamiért (pl. hátas) az is sok időbe telhet
2011. márc. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokan azért mondják/utálják, mert kipróbálták és nem tudtak róla leszokni.És most letojják, de közbe tudják, hogy nagyon jó.Én is bármikor le tudok róla szokni, pedig nagyon szeretem a WoW-ot.Csak egy kis akaraterő kell hozzá.
2011. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Thurston ***** válasza:
Gondolom főként azért, mert ami főként kell hozzá, az nem skill, hanem idő. Ez meg azért elég erősen összefügg azzal, hogy valaki függőségnek vélheti. (Azért hozzá kell tennem, hogy van egy csomó orvosilag dokumentált wow-függő...)
2011. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Thurston ***** válasza:
SZóismétlés. Ratyi vagyok, belátom.
2011. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat :) további véleményeket várok
2011. márc. 10. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
mivel mint elöttem is írta/írták... nagy részben nem az dönt hogy te mennyire tudsz játszani, hanem az hogy milyen a statisztikád :) és ehez sok idő kell... és eléggé belelehet merülni, majd egy időután állandóan azt tolod (nekem nagyon nem jött be... jobb szeretem a verseny szimulátorokat,GTR2-STCC-WTCC stb...) ;)
2011. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!