Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 2be letöltöttem hajakat...

A sims 2be letöltöttem hajakat szájakat ruhákat stb. és ugye több színben töltődött le, kb olyan 30 vagy nemtudom. Folytatás lent>>?

Figyelt kérdés
elindítom a játékot, és mikor töltődik, ott abbahagyja. Nem fagyott le mert az egeret lehet mozgatni. De nem jön be az a rész mikor lehet várost választani.. szóval ott a főoldalon marad. Gondoltam rá hogy túl sokat töltöttem le, és talán ezért rossz. Már töröltem belőlük elég sokat de még mindig nem jó. Mit csináljak most?
2011. márc. 8. 19:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!