Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NCsoft launcherrel letöltöttem...

NCsoft launcherrel letöltöttem az AION nevű játékot. Mikor 100%on volt, bezártam, mivel mennem kellett. Folyt. Lent (? )

Figyelt kérdés
Azt írta, bármikor folytathatom, miután bezártam. De mikor hazaértem, és elindítottam, újrakezdte a letöltést. Tehát most az aioneu mappában van egy 9 GBos BITA550. tmp fájl, de a launcher szerint még semmit nem töltöttem le. Mit tegyek, hogy az egészet ne kelljen újra kezdeni? Nincs rá valami megoldás, hogy ne kelljen újra letölteni, így is két napom ment rá, mire lejött, mivel a netem elég lassú, és napi 2-3 óránál több időm nincs rá? (És még ma szeretném kipróbálni):S?
2011. márc. 6. 20:38
 1/1 robi0908 válasza:
Nekem is volt ilyen problémám, és nekem is újra kezdte.Attól, hogy újrakezdi az nem gond mert ha újra futtatod akkor amit késöb raktál fel autómatikusan törlődik.Vagyis a két fájl megcserélődik így olyan mintha csak egyszer raktad volna fel.Amúgy nem írt ki semmit??
2011. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!