Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A tevém meghalt, pedig hiberná...

A tevém meghalt, pedig hibernálva volt, szerintetek kinek tudok írni az ügyben?

Figyelt kérdés
Alapvetően lesz.arnám, ez csak elvi kérdés :D
2011. márc. 6. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
hatóságnak :D
2011. márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is gondolkoztam, hogy írok egy levelet az önkormányzatnak meg a legfelsőbb bíróságnak, de lehet, hogy mégis inkább a teveklubbnak írok, csak nem tudom a mail címüket és nem találom sehol.
2011. márc. 6. 15:48
 3/9 anonim válasza:
Te agyatlan 3 datolyával tod újraéleszteni. XDDD
2011. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló, aki nyilván hatalmas iq-titán!


Sz.arok is én rá magasról, hogy hogyan tudom újraéleszteni, mert k.urvára nem akarok tevézni, de mint ahogy leírtam, a tevém hibernálva volt, és úgy halt meg, ami ugyebár logikátlan, mert az a hibernálás lényege, hogy NEM TUD MEGDÖGLENI, te suttyó. Másfelől meg ha akarnék tevézni se költenék valódi pénzt arra, hogy legyen netes pénzem egy nagy adag pixel számára, nem ezért dolgoztam.

A kérdés elvi kérdés, ezért akarok panaszlevelet írni, nem azért, mert annyira zavar.

2011. márc. 6. 20:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal az ilyen hibernálásnak/szabadság, nevezd ahogy akarod, van határideje, arra vonatkozóan, hogy meddig aktív. Vegyünk pl. 90 napot, és egy olyan lehetőséget, ha egy hétig nem lépsz be, törölnek/meghal a tevéd/akármi más szankciót. Szóval, ha lejár a kilencven nap, akkor a tevéd/városod/országod/akármid visszakerül alapállapotba. Ha ezt követően egy hétig nem lépsz be, akkor Game Over. Summa summarum: először ellenőrizni kell, hogy mik a határidők (ha vannak), illetve utánaszámolni, hogy te mennyi ideig nem teljesítetted azokat a feltételeket, amikkel a törlés elkerülhető. Ha ezeket felülvizsgáltad, és még így is hibát találsz, akkor írhatsz supportnak, vagy akárkinek, de nagy eredményt ne várj (általában a regisztrálással egy lemondó nyilatkozatot is elfogadsz, továbbá "...a változtatás jogát fenntartjuk...", ill. "...felelősséget nem vállalunk..." szövegek is szerepelnek a regisztrációhoz mellékelt szövegben). Legjobb esetben is a support-tól kapsz egy bocsánatkérés, meg visszaadják a tevédet, ennél több nem fog történni (talán még ennyi se, egy "népművészeti cserépedény" supportost fogsz ki).
2011. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megnéztem, a hibernálás 60 nap, a tevém 61 napos és tuti, hogy nem a létrehozásának másnapján hibernáltam, szóval annak ellenére halt meg, hogy nem kellett volna neki. Írnék én a supportnak szerelmeslevelet, de nem találom az elérhetőségüket sajnos, csak valami általános mailcímet, amit valószínűleg Napóleon katonái néztek meg utoljára, de lehet, hogy még őket se érdekelte. Azért megér egy próbát, hátha történik valami:D Köszi a választ
2011. márc. 6. 21:21
 7/9 A kérdező kommentje:
Na megtaláltam a support mailcímet:D Szuper, írok nekik
2011. márc. 6. 21:24
 8/9 anonim válasza:
Kedves kérdező, te nevezel engem suttyónak? Szánalmas, írásodból itélve felnőtt lehetsz és még teveclubbozol és én vagyok a suttyó. Hülye paraszt. Fogado hogy a TE IQ-d közelebb van a 0-hoz, mint az 1-hez. Barom.
2011. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
erzsébet királynénak
2011. aug. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!