Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó fps játékot vegyek...

Milyen jó fps játékot vegyek Xbox360ra?

Figyelt kérdés
szeretnék venni valami jót, de nem tudom, melyik lenne most a jó (multi szempontból), eddig ezek vannak: CoD classic, MW2, Black Ops, Bfbc2, MoH, és Halo sorozat. Melyik játékot lenne most érdemes megvenni?
2011. márc. 3. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Black Ops, Reach, Bad Company 2. Ezek közül valamelyik. Nekem a Bad Company 2 a legszimpatikusabb a 3 közül, de igazából egyik sem rossz választás.
2011. márc. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ahh, úgyértem eddig ezek vannak meg nekemd =D
2011. márc. 3. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaaaaaa. Nekem nagyon tetszik az Assassins Creed Brotherhood multija, mondjuk teljesen más tészta. Aztán ne feledkezzünk meg a fantasztikus Left for Dead 1-2-ről se!
2011. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A Left 4 dead az pc-re van meg
2011. márc. 3. 20:30
 5/9 anonim válasza:
killzone 3
2011. márc. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
ja bocs az ps3-ra van de nem rossz nekem megvan. xbox-ra vedd meg a firs strike pályákat a black ops-hoz nekem megvannak xbox-on jó pályák főleg a berlin wall meg a kowloon.
2011. márc. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már megvan minden plussz pálya
2011. márc. 4. 11:06
 8/9 anonim válasza:
dead space 2, bulletstorm, gears of war, crackdown, mass effect 2, singularity,
2011. márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
E hónapban megjelenik a Crysis 2 meg a Homefront. Egyébként meg amik megvannak nem tudnak lekötni? Én hónapokig el tudok multizni egy-egy játékkal.
2011. márc. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!