Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kiírtam egy Xbox 360 játékot...

Kiírtam egy Xbox 360 játékot ami NTSC-s és hogy lejátsza-e a boxom? (Lite on drive, LT+ 1.1) Utánna néztem és a tv-n múlik de nekünk új HD van szóval ezért kérdezem hogy elmegy-e. (a gép nincsen birtokomba ezért ne javasoljátok hogy próbáljam ki)

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki majd ha nálad lesz a gép! Ezt ennyiből elég nehéz megmondani, meg szerintem felesleges is ezen pörögni. Majd meglátod, ha meg nem jó, letöltesz egy másik verziót.
2011. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Végülis ésszerű, azért köszi. Bocs ha láma vagyok, csak ez lesz az első xboxom :D
2011. márc. 2. 21:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja most jut eszembe, én ntsc-s Castlevaniával toltam (mondjuk eredeti minden + hdtv), és semmi para nem volt vele. Szóval szerintem menni fog, ha tört játék akkor lehet az esetleges régiózár is ki van szedve belőle.
2011. márc. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
szerintem menni fog mert ps3-on nekem mennek az usa játékok.
2011. márc. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ment nagyon szépen elvitte :)
2011. márc. 6. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:
ps3 más, ott nincs egy játéknál sem régiózár.
2011. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet futtatni NTSC-s játékot Palos boxon?? Én eddig mindenhol úgy olvastam, hogy nem, bár sehol se láttam rá magyarázatot. LT+ óta lehet, v hogy van? igazából csak classicos dolgokra kéne, mert azokból lehetetlen néhányat pal-ban megtalálni, de ott is működik a védelem...


Vagy ez mindig is csak a tv miatt volt ezekszerint? 60hz-s képbeállítást meg tudta jeleníteni a tv, azt tudom.

2011. jún. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, és nem hekkelős téma. Nekem nincs módosítva a boxom, és vannak ntsc-s játékaim. A lényeg, hogy régiózáras-e. Ezt google-ben meg tudod nézni, ha nincs régiózár, akkor tök mindegy, hogy ntsc vagy pal. Pl ntsc-s japán l.a. noire-om van, és semmi gond nincs vele.
2011. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!