Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van egy játékom PS2 re az a...

Van egy játékom PS2 re az a neve Jurassic the Hunted. Elakadtam az egyik pályán, egy nagy dinószarusz elkap és megesz. Hogy kell megölni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kőszi a videot! Nekem nincs ijen fegyverem! Hol találok ijet?
2011. márc. 2. 08:49
 3/5 anonim ***** válasza:
hát igazából fogalmam sincs, mert én még nem játszottam vele
2011. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
bééééééééénaaaaaaaaaa
2011. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amikor Spike-al a Spinosaurus-szal küzdesz akkor először is szükséged van a nagypapára (lánctáras géppuska) amit az az előtti pályán szerezhetsz be, ha nincs olyanod, akkor szerintem menj vissza az előző pályára és keresgélj, ne kapkodj, minden egyes zugot nézz meg és majd az egyik lőszeresládában megtalálod, de az a lényeg, amíg Spike üldöz addig a Shotgunnal lődd, ha már elkapott és fejjel lefelé lógsz, akkor majd látni fogsz egy sebet a mellkasán, na akkor kapd elő a nagypapát nyomd be az AdrenalinBurst módot, és lődd a szívét, vagy a tüdejét (de, ha nem kapcsolsz adrenalin módba, akkor meg csak simán lődd a sebet a mellkasán) és majd el fog dobni, és ezt addig csináld, amíg el nem fogy az élete és akkor majd fog jönni egy T-rex, verekednek és te addig elfutsz remélem segítettem :)
2014. jan. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!