Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Véleményeket ezekről az X360...

Véleményeket ezekről az X360 játékokról?

Figyelt kérdés

[Amelyikre tudsz , akkor irj légyszi]Szóval irok játékokat és véleménnyel eggyütt légyszi elemezd nekem ide, hogy melyik jobb és miért:

Fight Night Round 4 vs. Wwe Smackdown vs Raw 2011

Assassins Creed 2 vs Assassins Creed Brotherhood

Dead Space vs Dead Space 2

Grand Theft Auto IV vs Grand Theft Auto Episodes from Liberty City

Dead Rising 2 vs. Resident Evil 5

Sniper Ghost Warrior vs. Army of Two:The 40th Day.


2011. febr. 26. 16:03
 1/4 Csicsek Zoltán ***** válasza:

az utolsó kettőre írom hogy dead rising 2 humoros zombis a másik meg komoly zombis

az utolsónál meg sztem azért jobb az army of two mert híresebb ,van benne osztott képernyő

2011. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,méggggg
2011. febr. 26. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Fight Night Round 4 vs. Wwe Smackdown vs Raw 2011 - nem szeretem a bunyós játékokat, szóval nem tudom. A fight night mondjuk nagyon szép, és jó kis box játék, nincs vele hiba, csak én nem csípem a témát. Szóval fight night.


Assassins Creed 2 vs Assassins Creed Brotherhood - az évtized legjobb sorozata, kijátszva az összes, ezt nagyon tudom ajánlani, felejthetetlen élmény mindegyik része (az Assassins Creed 1 is jó, de tény, hogy ez a kettő nagyon ráver). Összehasonlítani meg hülyeség, mivel a Brotherhood a 2 közvetlen folytatása. Kb olyan kihagyni az egyiket, mint megnézni egy filmet félig. Nincs közöttük minőségi különbség, tökéletes mindkettő.


Dead Space vs Dead Space 2 - VS?? Mindkettő kötelező. Először az 1, aztán a 2. Mivel egyébként sincs mostanában sok horror, ez nagyon hiánypótló, és mellette nagyon jó. Iszonyatosan élveztem az 1-et, most jön a 2.


Grand Theft Auto IV vs Grand Theft Auto Episodes from Liberty City - Az alapjáték nagyon fasza, bár a Gay Tony azért ráver, mert visszahozza azt a hangulatot, amit a Vice cityben, San andreasban szerettem. A Lost&Damned se rossz, olyan mint az alapjáték.


Dead Rising 2 vs. Resident Evil 5 - Jó kérdés, a Resi 5 jövőhéten érkezik, azzal még nem játszottam, csak régebbivel. A Dead Rising meg jó móka, a sztorija kőkemény, egyáltalán nem vicces, maga a játékmenet viszont vicces, szóval eléggé kettős játék. Összehasonlítani meg hülyeség, annyi a közös, hogy mindkettőben zombik vannak, de ennyi erővel össze lehetne hasonlítani a Carmageddont, meg a Gran Turismo 5-öt is. Maga a játékélmény nagyon különbözik. Nem tudnék dönteni, talán Resi, de én azt alapból nagyon szeretem az első része óta.


Sniper Ghost Warrior vs. Army of Two:The 40th Day. - A sniperről nem hallottam sok jót, nem is értem hogy lett ennyire sikeres. Az Army of Two viszont nagyon jó, de kötelező haverral játszani, itt egyértelműen az utóbbit ajánlom.

2011. febr. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod!
2011. febr. 26. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!