Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell játtszani online a...

Prado09 kérdése:

Hogy kell játtszani online a left4dead 2- játékot?

Figyelt kérdés
eltudná vki magyarázni nekem pontosan mit is kell tennem... egy haverommal játtszanánk,de ha rámegyük hogy Play Online, , nincs találat!
2011. febr. 22. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ó igen, a régi jó L4d2 :). Nem értem pontosan a problémádat, ezért a feltehető variációkra próbálok válaszólni.

1.) Eredeti a játékod?

a.) Igen, eredeti dobozos, vagy steamen vásárolt.

b.) Nem, leszedtema torrentről.

a: ez esetben, szerintem kattints a szerverlista frissítésére, vagy csak ne LAN on keresgélj, hanem Internet en.

b: Az l4d2 non steames játék. Másszóval, vedd meg, vagy nem tudsz a játékkal online játsazni, se achievements eket elérni, se stb... Vedd meg!

2.)Ha eredeti a játékod, itt szerintem nem lehet fennakadás. Ha csak a barátoddal szeretnél játsazni, megteheted, hogy létrehozól, egy játékot. A képes, menüben van egy ilyen menüpont azt hiszem.

Remélem, hogy tudtam segíteni!

2011. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát valamiben segítettél... köszi!
2011. febr. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!