Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmeramán eltűnnek a tyúkjaim...

Farmeramán eltűnnek a tyúkjaim, pedig már házőrző kutyát is vettem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

43 tyúkom volt. Elakartam adni, de amit termelek az folyamatosan eltűnik. Miért van ez? Mit tegyek ellene? 30 szinten vagyok.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. febr. 18. 18:14
 1/8 bri11 ***** válasza:
Ha valakinek megadtad a jelszavad akkor elronthatta.Ha pedig nem akkor rendszer hiba.Nekem is volt már ilyen,minden növényből volt vagy 500 és amikor beléptem megnéztem mennyi van,és mindenhol egy NAGY 0 volt.Pedig senkinek nem adtam meg a jelszavam,és nem csináltam semmit a növényeimmel.Azóta is csak ültetek és veszek növényeket.De olyan is volt hogy 5 nyulam volt,elakartam őket adni a piacon,amikor már beléptem és a piacon kiválasztottam az 5-ös számot elakartam adni,és azt írta ki hogy nincs elég nyulam.Megnéztem mennyi van és 0.Elég elszomorító és idegesítő tud lenni.Pedig a nyulaimmal nem csináltam semmit.Ilyenkor én szerintem a rendszer hiba az oka.:)
2011. febr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

A házőrző kutyád, és Vuk szövetségre lépett, hogy együtt kifosszanak a csirkédből, és ne tudjál Bauxit-főzeléket csinálni. Szerintem kérj segítséget Babi nénitől.

Vagy Jézustól...

2011. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm az értelmes választ. Roppant bosszantó, hogy hetek óta nem tudok tyúkok eladni.


A második válaszolónak üzenném, hogy Vuk is az én oldalamon áll. Nem lehet ő a hibás.

Talán egy harmadik áruló van a képben? :o :D

2011. febr. 19. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor a Babi néni macskája lesz az. Bosszút akar állni, mert soha nem kaphat bauxit főzeléket.
2011. febr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Komolyra véve a szót!

Jár még valaki hasonló helyzetben? :(

Van erre valami megoldás?

2011. márc. 14. 10:36
 6/8 anonim válasza:
Ez egy égi jel volt arra, hogy ne cseszd el az időd ilyen marhaságokra :D
2011. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Naná hogy van megoldás...

GET LIFE!

2011. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
GET LIFE? :D
2011. márc. 14. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!