Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a Resident Evil 5 (PC)...

Mi a Resident Evil 5 (PC) aktiváló kulcsa (Product Key)?

Figyelt kérdés

Hello. Én PC-re töltöttem le a Resident Evil 5-öt.

Szeretnék online játszani, de ez ugyebár a Product Key nélkül nem megy :(...... Akinek megvan az eredeti játék

vagy tudja a Product Key-t az lécci írja meg.


Nagyon megköszönném a segítséget!


2011. febr. 17. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd meg! 5 ezer forintot csak megér neked. Nekem legalább is igen. Ez fogom kapni a húsvéti nyuszitól.
2011. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne, hogy te vagy az, aki 3 napja kérdezte meg ezen az oldalon, hogy hogyan lehet online játszani a RE 5-tel. Felesleges volt mégegyszer megkérdezni, mivel biztos nem fogsz kapni eredeti kulcsot, merthogy az pénzbe kerül. Tehát egyetlen megoldás az, amit az előző válaszoló leírt.
2011. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Mostmár tudom hogy mi az igazi baja. Nem tudom hogyan kell megcsinálni a Gamer Profilet.

Azért nem tudok online játszani :(


Nagyon hülye vagyok az ilyesmihez.

2011. febr. 18. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!