Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ilyenkor mégis mit csináljak?

Ilyenkor mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nekem nincs meg a Left 4 Dead 2. De az egyik haveromnak megvan. Ők nem akarták föltelepíteni a játékot, mert azt hitték, hogy fizetni kell érte havonta X összeget. Szóval a havernak már nem is kellett a L4D2, nem is akart játszani vele és kölcsön adta, hogy majd én is adok érte valamit. Eredetileg a Counter Strike 1.6-ot akartam érte adni. Még aznap fel is lett telepítve a gépünkre a játék. (kb. 1-2 óra volt a telepítés) Szóval az ő eredeti CD kulcsukat használtam a telepítéshez, amitől ők már azzal a kulccsal nem tudnak játszani. Már fel van telepítve a játék. Másnap a suliban jön a haver, hogy inkább náluk is telepítsük föl és majd játszatunk online és beszélgetünk, csetelgetünk meg minden. De persze azt a CD kulcsot már nem tudják használni amit ők megvettek 4000 Ft-ért, mert mi használjuk. Aztán kerestem a neten mindenféle kulcsokat, de nem találtunk egy használhatót sem. Erre persze az osztálytársam anyja jól bepipult és itt a beszélgetésünk telefonon:

"Azt a játékot a (az én haveromnak\osztálytársamnak) vettük! Nem pedig neked! Ilyenkor most mit kell csinálni? Mondd meg anyukádnak, hogy vegyétek meg a játékot és adjátok nekünk!

Mondom én:

Nem tudom.

Ő:

Mit képzelsz te magadról?!" És lerakta.


S.O.S. Nagyon félek az anyjától. Nem tudom mit akar most velem csinálni.... :'(


Most mit csináljak!? Ha letörlöm a gépről már nem lesz használatban a kulcs? Tudnak ők attól játszani, hogy én letörlöm a játékot? Vagy most mit csináljak ba+?!?!?!?!


SEGÍTSETEK!!! SEGÍTSETEK!!! PLS PLS PLS :(:(:(

előre is köszi.


2011. febr. 3. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha letörlőd a gépedről akkor már nem csak ők hanem te sem fogod tudni használni..

A legjobb megoldás,ha tényleg megveszitek neki,hiszen ők adtak ki rá pénzt..

2011. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem igaz amit az előző írt mert a steam accounton van regisztrálva a játék tehát ha te letörlöd és felrakod játszhatsz fele. a kérdésre térve pedig szerintem add neki meg a steam accodat és ha fellép rá akkor játszhat a játékkal persze csak ha feltelepítette
2011. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. a L4D2 nem kisiskolásoknak való

2. tapló voltál hogy más cuccát elhasználtad

3. add neki a steam accountodat, vagy vedd meg még egyszer a játékot

2011. febr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!