Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki benevez egy no limit...

Aki benevez egy no limit texas holdem ra 2700 fővel egy freerollra az mennyi időre számitson KB?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 17:53
 1/7 anonim válasza:
Mivan??? Biztos ide akartad feltenni ezt a kérdést?
2011. febr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
5 óra kb.
2011. febr. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1-es nem ilyen válaszra vártam és ide bármilyen kérdést fel lehet tenni szoval köszönöm 2-es!
2011. febr. 1. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:

Az 1-es védelmében:

Rossz kategóriában volt a kérdésed: babák!!! Még én is visszakérdeztem, hogy biztos a babák témakörbe szántad a kérdésed??? Egyúttal bejelentettem, hogy szerintem rossz kategóriában van a kérdés...

Ezután törölték a válaszomat és áthelyezték a kérdésed a játék kategóriában. Időközben gondolom más babás olvasónak is feltűnt, hogy nem odavaló a kérdésed, ezért kérdezett vissza az első válaszolód!

2011. febr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hát, ha itt kérdezed, akkor ezek szerint még nem játszottál ilyet. ennek megfelelően kb 10 percre számíts, annyi idő alatt valószínűleg kiesel. :-(
2011. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
en 3000 emberrel jatszottam , 4 orat es 22. lettem:)
2011. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én olyan 15 percet jósolok neked :D
2011. dec. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!