Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valakinek metin szerója?

Van valakinek metin szerója?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van metin szerójaa (root) és tudna nekem segiteni megcsinálni (már kész van csak nemtudom holkell elinditaniixDmeg stb.) akkor lécii vegyen fel msn re: hoxxyeO_O@hotmail.hu köszii.
2011. jan. 30. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Metin törtszerver? de hát az eredeti Metin is ingyenes nem? legalábbis mikor én játszottam az volt... xD
2011. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na b+ de én sajátot akarok csinálni nem vágod?
2011. jan. 30. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt, de már rég nem foglalkozom vele.. a www.metin2hungary.co.cc-n találsz leírást hozzá, am meg az, h az alap szerver fájlok megvannak, meg a progik, az még édes kevés, mert 1.-re bonyolult csinálni, de idővel már fejből csinálod.. :D Sok sikert hozzá!
2011. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem olyan kell aki elmagyarázza és segít, mert énis honlapról csináltam de nem sikerült...
2011. jan. 31. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!