Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A bugok, glitchek kihasználása...

A bugok, glitchek kihasználása csalás?

Figyelt kérdés
Például a Minecraft-ban használni az item duplázása glitchet?
2011. jan. 27. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagyon fanatikus kockák szerint az, de én azt tartom, hogyha valamit elrontottak a készítők, akkor az teljes mértékben az ő hibájuk, és magukra vessenek - főleg egy online játékban, mert nyilván abból nagy kára senkinek nem származik ha single playerben "csalsz" így.
2011. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában igen, és a legtöbb serverről kivágnak ilyenért.

Mint a neve is mondja, ez egy glitch, azaz hiba vagyis nem szándékos működés, és te is nagyon jól tudod, hogy a játékot nem így kell játszani.

2011. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első válaszadónak: Ne felejtsd, hogy minden játék értelme első sorban az, hogy minden játékos jól szórakozhasson. Egy exploit kihasználásával tisztességtelen előnyhöz jutsz a többi játékossal szemben, ami (rajtad kívül) minden játékos játékélményét rontja.

Persze ezt lehet azzal támadni, hogy mindenki kihasználhatja a glitcheket. A probléma az, hogy ha így gondolkozunk, akkor rövid időn belül nem az fog számítani, hogy ki tud jobban játszani, hanem az, hogy ki tud jobban exploitolni, ami a közösség igen gyors pusztulásához vezet.

2011. jan. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyrészről "legális" csalás, de engem valahogy nem visz rá a lélek, hogy kihasználjam. ;)

A programozók figyelmetlenségét a saját becsületességemmel igyekszem kompenzálni. ;)

2011. jan. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. jan. 28. 21:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!