Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szóval, mi lehet a gond?...

Tomy88trance kérdése:

Szóval, mi lehet a gond? Patcheltem már meg tűzfalat is megnéztem, vírusírtót is. Hogyan tudnám megoldani, hogy menjenek a DLC-k? (original a game)

Figyelt kérdés
A Mass Effect 2 DLC-k kapcsán van egy kis problémám! Valaki segíthetne, mert az EA-sok nem tudnak semmit se, már annyit írtam nekik, hogy kikopott a billentyűzet . Szóval a probléma a következő: Aktiváltam a reedem code-t és letöltöttem a DLC-ket plusz megvettem az Overdose DLC-t is, de játék közben azt írja ki, hogy az LTT-k nem betölthetők vagy valami ilyesmi és, hogy lépjek be a Cerberus Networkbe - játékon belül . Nos rámegyek, hogy csatlakozás, de kiírja, hogy valami nem jó az internet kapcsolattal, pedig már Nodba is hozzáadtam a kivételekhez meg a tűzfalba is, Win 7 32 bitem van, mi lehet a gond?
2011. jan. 26. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Töltsd le az egészet torrentről. Én ezt tettem, miután egy napig szívtam a (legális...) Dragon Age-el.

Sajnos mostanában gyorsabb és könnyebb egy feltört játékot működésre bírni, mint egy eredetit.

2011. jan. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez esetben (kivételesen) én is azt javaslom, töltsd le a torrentről (nem kell az egészet DLC-stől, elég az unlockert, mert a DLC-k már telepítve vannak ugye, csak nincsenek hitelesítve, ehhez kellene ugye a csatlakozás). A játék beállításait is ellenőrizhetnéd, illetve megpróbálhatod azt is, hogy nem csak a kivételekhez adod hozzá, hanem teljesen kikapcsolod a vírusvédelmet és tűzfalat.
2011. jan. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ha be tudnád másolni a hibaüzenetet pontosan, az is segíthetne.
2011. jan. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze megoldható itt van : Ezt írja amikor belépek a játékba rögtön : "A Felsorolt LTT-k nem engedélyezhetők, jelentkezz be a Cerberus hálózatába azzal a fiókkal,amellyel a tartalmat vásároltad."

Ezután rámegyek a kapcsolodásra a cerberusnál ott meg ezt írja : "A Cerberus hálózat aktiválásához internet-kapcsolat szükséges, ellenőrizd az internet kapcsolatodat majd próbálkozz újra!"

2011. jan. 27. 06:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!