Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mass Effect 2 aktiválás gond....

Mass Effect 2 aktiválás gond. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Nemrég megvettem a játékot feltelepítem minden rendben, és gondoltam letöltöm hozzá azt a néhány ingyenes dlc-t ami van, a hivatalos oldalról. Namármost a dobozban van 1 kód(serial) amivel telepítem a játékot, de én azt hittem a cerberus networköt is evvel kell aktiválni. Egy barátom meg szólt hogy ahhoz külön kód jár, de én sehol nem találom a dobozban. Lehetséges hogy lehagyták volna? Ha visszaviszem Cd galaxisba elfogadják ha azt mondom nincs benne(számla megvan szerencsére). Vagy csak én vagyok béna és nem találom(kézikönyv nincs, de a lemezen van manual, abban nem találtam kódot)
2011. jan. 25. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy ha az EA Classic kiadás, akkor abból kispórolták (eredetileg nem is akartak hozzá Cerberus kódot adni, de végül a borítón az lett nyomtatva, hogy van benne kód), írj a magyar EA-s ügyfélszolgálatnak, ott generálnak neked egy kódot (elméletileg; ha visszaviszed a CD Galaxisnak, akkor is legfeljebb kicserélik, de mivel tudtommal egyik EA Classic kiadásba sem került Cerberus kód, azzal nem sokat érsz). Ha sima kiadás, nem a sárga Classic, akkor valszeg kifelejtették belőle, ezesetben is írhatsz a EA ügyfélszolgálatnak, ha meg ők nem tudnak segíteni, akkor megpróbálhatod visszacserélni.
2011. jan. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Írtam az ügyfélszolgálatnak, remélem olyan gyorsan válaszolnak ahogy te tetted:)
2011. jan. 27. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!