Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Viva pinata...

Letöltöttem a Viva pinata nevezetű játékot, de nem indul. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A játékot Meghajtókép fájlokként töltöttem le.Már installáltam is, de kéri az eredeti cd-t. Van egy olyan sejtésem, hogy crack-kelni kellene, de a neten sehol sem találok crack-et, sem a letöltésemben.

Ha el akarom indítani, ezt írja ki:


Neten ezt találtam:


The crack folder is not on DVD 1 , its actually on DVD 2, Very easy crack to apply.


Also you can save, you do not need a serial, Just make an off line profile and then Back out of it to Viva pinata, and play! ^_^


:NOTE: if you make an off line profile you wont be presented wiith a serial input screen.


And for those having difficulty starting it after Cracking, Simply make a shortcut from the crack to the desktop, You run Viva Pinata via its crack , Not by normal exe.


Az elejét még értem, hogy a crack a 2. dvdn van, de a többit nem igazán...

Valakinek van valami ötlete??

Sajnos, én nem vagyok jártas az ilyen dolgokban.


Hátha valaki.


KÖSZÖNÖM


2009. febr. 4. 12:53
 1/4 anonim válasza:

kivan chippeltetve a géped? mert ha nincs akk nem is fog elindulni a játék rajta...

meg az is lehet, h a DVD nem megfelelő hozzá...

2010. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1. te nagyon nagy baromságokat beszélsz....chppelés? Na de maga a játék nem jó...én letöltöttem és nem kellett crackelnem de sajnos orosz a játék....tpb-en megtalálod..oroszul...
2011. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Czekmeiszter Máté válasza:
a cracket át kell rakni a játék mappájába,és talán úgy működne?Apropó nekem product key kellene.Mindenhol kerestem de sehol nem találok.
2016. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Czekmeiszter Máté válasza:

vagy ez a link:

[link]


1. csomagold ki

2. rakd bele a játék mappájába a kicsomagolt fájlokat

3.próbáld meg elindítani a játékot

2016. jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!