Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2-ben h fejlődjek?

Kitsi ~ neko. kérdése:

Metin2-ben h fejlődjek?

Figyelt kérdés
Szóval sehol nem villog, a tanító, ilyenkor mit kell csinálni? Már tisztára bénának érzem magam az egész játékhoz...
2011. jan. 18. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h mit értesz tanító alatt, de a Metin 2-ben úgy kell fejlődni, h küldiket csinálsz vagy vadállatokat ölsz.(először csak vadkutyát tudsz ölni majd, ha nagyobb vagy akkor egyre nagyobb állatot/vadembert tudsz ölni)
2011. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Úgy tudsz fejlődni hogy: abbahanyod azt a kib*szott metin 2-őt!
2011. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
^ez így van
2011. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Phoney ***** válasza:

Ebben a játékban úgy kell "fejlődni", hogy idióta módjára százával darálod a szörnyeket.


Hagy abba szépen, lvl70 fölött már elmebeteg mindegyik.


Egyébként ha később "normálisan" akarsz játszani, a fizetős játékok havidíjának a többszörösét kell kifizetni havonta, szóval már csak ezért sincs semmi értelme ennek az egész bughalmaznak.

2011. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A Metin 2-ben max lvl99-esek lehetünk, utána nem fejlődik tovább a karakter(legalábbis a sima Metinben).
2011. jan. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
53%
ismerek nem 1 embert, aki eddig max 5000 Ft-ot költött rá, és 80fölött jár. igaz ez kemény hónapok(1év se kell hozzá) munkája. persze most metin2.hu-ról van szo, nem P szerverekről. és nem tölti az életét a gép előtt egyik sem, hiszen mind dolgozó felnőtt családos ember. kitartás kell hozzá nem Ft... akinek nincs kitartása, annak kell sokat fizetni rá:D
2011. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Phoney ***** válasza:

A kitartás és a birkaszellem közt nagy különbség van.


Az nem "kitartás", hogy órákon át ölöm az agyatlan szörnyeket játékpénzért, hanem lelki szegénység. Még egyszer, mondom ezt úgy, hogy már "sztárjátékos" voltam, mikor még nem is volt magyar szerver.


Egy épeszűeknek való játékban nem kell "dolgozni" ahhoz, hogy utána játszhass is benne. Hogy egyeseknek a szintelés a játék, arról meg inkább nem is mondok semmit.

2011. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
kinek mi a szórakozás. végülis az sokkal értelmesebb, ha valaki pl. repülőkből ugrál ki és egy zsebkendőn múlik az élete. én pl imádtam nézni anno, ahogy beköpenyezem a fél világot és szétdarálom őket. engem ez szórakoztatott. mellesleg ha sztárjátékos voltál, akkor miről beszélünk? valahogy csak felértél ahhoz a szinthez, ahol már sztárnak mondhatod magad:D
2011. jan. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Phoney ***** válasza:

Épp ez a lényeg. Nem mentem 50 fölé (igazából a 49-et is csalással értem el, mert nem érdekelt a PvE) és ígyis (el)ismertebb voltam sok nóném 70+ daragépnél. Nem tudom a magyar játékosok közül hányat neveztek rajtam kívül a UK-díjkiosztókon, de legjobb tudásom szerint senkit...


Amúgy minden online töltött 1-2 órában szembejön valami 70+ szerencsétlen, aki ha megszül és leszidja az egész családfámat, akkor sem tudja leverni a "low 49-es" karakteremet, sőt néha ő fekszik el. Aztán regényt ír róla, hogy én vagyok szánalmas;)

2011. jan. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

sajnos én egyet értek velük. miért? hát ezért: "igazából a 49-et is csalással értem el"


büszke lehetsz, hogy csalással leversz embereket. innentől kezdve no comment részemről:D

2011. jan. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!