Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A FAble 1. részében, ha...

A FAble 1. részében, ha megveszek egy házat és kiadom, az mire jó? Lehet így keresni? Megéri?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, minden nap lesz fix bevételed. Bár szerintem nem olyan jó üzlet, mert ha már van lóvéd házat venni, akkor szinte teljesen felesleges kiadnia azt. Az az igazság, hogy ebben a játékban a pénznek szinte semmi értéke sincs.

Egyébként nekem még az ára sem jött vissza.

2011. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A saját házad nem szükséges kiadnod, ellenben ha kiüríted a lakosokat a városokból, akár városon belüli mészárlással, vagy ami kicsit humánusabb, ha elviszed őket sétálni olyan helyre, ahol sok lény, bandita, stb. mászkál, ők elvégzik a piszkos munkát, utána egyenként felvásárolhatsz minden épületet, ahol lehet és azokat úgy is csak bérbe tudod kiadni, így városonként elég nagy lehet a bevételed. Nálam volt olyan város, ahol három naponta több, mint 10ezret bezsebeltem. Ha pénzt akarsz szerezni, veszel először kicsiben, aztán egyre nagyobb mennyiségben különféle drágaköveket, amikből, ha több száz összegyűlt, csak annyi a dolgod, hogy eladod a teljes készletet a kereskedőnek, majd megint visszaveszed. Amikor eladod, több pénzt kapsz, mint vásárlásnál ugyanazért a mennyiségért, így hosszú távon több százezer, akár millió aranyat is összegyűjthetsz. Volt olyan, amikor kb. 50 millióval mászkáltam úgy, hogy dél-bowerstone házain kívül minden épület és ház az enyém volt.
2012. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!