Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cod2. tesóm játszik a multyval...

Cod2. tesóm játszik a multyval de én singlibe szeretnék játszani. Azt hogy?

Figyelt kérdés
mert ha rámegyek h singliplayer akk azt írja h tegyem be a cd-t de nincs cd-m..de találtam egy cd-t amivel nemindul és ha ujratelepíteném akk menne sztetek? és a tesómnak is menne a multy xfire-el?
2011. jan. 4. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Crackeld le
2011. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
aha..és azt hogyis? nem értek hozzá..:/
2011. jan. 4. 21:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Keresd meg a játék mappáját, tölts le egy a játék verziójával megegyező cracket(ha nem telepítettél frissítést akkor sima verziót) google->cod 2 multiplayer crack letöltése/download... megkeresed, letöltöd, akkor valami cod2.exe vagy valami ilyesmi lesz, azt kicseréled a játék mappájában lévő nevében megegyező fájllal és elindítod...a multiplayerhez olyan kódot kell keresni amit senki sem használ vagy csak ritkán különben nem fogadja el a kódot...én se tudtam multizni emiatt.
2011. jan. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
leis töltöttem egy cracek többet is és azt írja nemmegegyező verzió ? :/ most micsináljak?
2011. jan. 4. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!