Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 40-es test harcos hol fejlődjö...

40-es test harcos hol fejlődjön? (Metin2 be)

Figyelt kérdés
Előre is kösz a válaszokat???
2011. jan. 4. 19:57
 1/8 A kérdező kommentje:
"Előre is kösz a válaszokat???" Elrontottam ezek ! felek nem ? jelek
2011. jan. 4. 19:58
 2/8 anonim ***** válasza:

hát nem emlékszem 40 körül én hol fejlődtem de oylan helyet keress ahol minél több csoporttal elbírsz egyszerre

vagy a templom körül vagy a sivatagban

2011. jan. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha van war lovad (ami már szinte kötelező 40-en) akkor a feka orkoknál.
2011. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%

Rakd be a DMG hacket metinbe es ugy konnyebb fejlodni meg pvp-zni es toltsel le mindenfele hackeket hozza!!!

CSAK hackel lehet rendesen jatszani!

Azert csinaltak hacket hozza ,hogy HASZNALD!!!!!

2011. jan. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az orkot javaslom,ha nem akarsz hackelni..de az nem ajánlatos...de van egy olyan nevű account hack ha érdekel hogy HunHack1.0 ,és nagyon sok freemail,citromail,gmail,metin2,warcraft,farmerama,MSN,twitter,és persze facebook account hack is!én nem mertem telepíteni,mert egyszer már volt MS DOS virusom,és nem akarok arra a napra visszaemlékezni:S
2011. jan. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hack nélkül is lehet boldogulni.

Ha van warlovad fekete orkok. Én párommal öltem őket, csak ketten voltunk. Mindkettőnknek volt warlova. Naponta több szint.. nem 1-2 óra játékkal persze.

Ha nincs warló, orkok elején is jól jön akár hiszed akár nem/ akár unalmas akár nem. És nem is kell annyi poti.

Vagy még sivi eleje ami még jó. 6-7 csoport pók egész jól ad.

Egy metines lány.

2011. jan. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:

A) változat: Tölts le egy jó hekket, tanuld meg használni, aztán teperj a sivatagba vagy a hegyekbe ahol senki sem lát (forgalmas hely is jó, de akkor hajnal 1-5 között), és nyugodtan felzúzod magad 49-ig.


Akkor állj le a szinteléssel, mert 50 fölött csak rámegy a pénzed, az agyad meg a fél életed, és inkább verd hülyére az összes többi játékost. Elsőre azt hinnéd, hogy ezért utálni fognak, de nem, 3 éve csinálom kisebb-nagyobb szünetekkel, és már 2 különböző szerveren voltam pozitív híresség:P (Na mondjuk ilyen "emberek" közt nem is nehéz!)


A B) változat, amit 3 év tapasztalattal sokkal melegebben ajánlok: TÖRÖLD LE A METIN2-t! Tényleg. Annyi jó játék van helyette, amihez ész kell vagy ügyesség, és nem sok óra agyatlan szintelés.

2011. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dzsudzsák07 ***** válasza:
A Seungryong Völgyben(orkok). Ha ott nem, akkor középen van a Hwang Templom(templom) kapuja. Ha ott se, irány a Démon Torony(DT) oda a templom őrénél lehet bejutni.
2012. márc. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!