Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims3-ban csak egy családdal...

A sims3-ban csak egy családdal lehet játszani?

Figyelt kérdés
Tegnap telepítettem, és létre is hoztam egy családot. Azzal játszottam meg minden. Aztán csináltam mégegy családot, de hozzájuk már nem tudtam belépni. Csak a telek, és a sims-információkat adta ki, ha rákattintottam. Mit kell ilyenkor csinálni? :O
2011. jan. 3. 14:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is: Ha maga a játék betöltött, megjelenik egy főmenü, ott találhatóak a mentések, azaz a telkek, és ha a egyszer az egyik telekre kattintasz, megjelenik a benne lévő család is. Ott találsz egy play és egy X gombot, ezekhez gondolom nem kell komolyabb hozzáfűzés. Most linkelni fogok egy képet (nem túl nagy, sajna nem találtam jobbat), ezzel kicsit könnyebb lesz magyarázni: [link]

A narancssárga nyilat ne figyeld. A jobb alsó sarokban látsz egy + jelet, erre ha rákattintasz, létrehozhatsz egy új mentést, és itt már játszhatsz a családdal. A másik is megmaradt, ha visszatérsz a főmenübe, azt is használhatod, de mivel két teljesen külön mentésről van szó, ezért a két család tagjai nem ismerhetik egymást. Szerintem ezzel minden szükségeset leírtam, ha még valamit nem értesz, nyugodtan írj, hátha tudok segíteni.

2011. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!