Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem engedi a sims 3...

Miért nem engedi a sims 3 hogy feltelepítsem tartalmakat?

Figyelt kérdés
Internetről töltöttem le a sims 3-at, de most elkezdtem letöltögetni hozzá ruhákat, hajakat stb., aztán a sokadik letöltésnél nem nyílt meg a játék, gondolom valami vírus lehetett,scanneltem a gépet, egy vírust talált, amit ki is töröltem, aztán kitöröltem mindent, amit letöltöttem. A játék újra működik, de ha most fel akarok telepíteni valamit, kéri az ún. regisztrációs kódot, amit addig sohasem! Hiába csinálok generátorral kódot, nem fogadja el! Mit tehetnék?
2011. jan. 2. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
telepitsd ujra a játekot
2011. jan. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 KINGMAX válasza:
Nézd meg mit ír ki amikor nem engedi. De szerintem ha eredeti akkor pachald fel. Lehet hogy az a gond. De a The Sims 3 Resource oldalon alap dolgokat ingyen (de regisztrálni kell hogy letölts) és ha jó maga a játék akkor letöltöd telepíted, használod... Ha nem tölts le egy másik játékot ha gondolod, és ha azzal se tudsz kezdeni semmit akkor nembiztos hogy a játék(ok) a hibásak hanem a gép vagy egyéb problémák.
2011. jan. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!