Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 3 "A világ körül" c....

A Sims 3 "A világ körül" c. kiegészítővel gonjaim vannak, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A világ körül kiegben Franciaország (és szerintem a többi város sem) úgy néz ki, mint a borítón. A cd-tok hátulján négy kép van, egy kalandról, a többi három az országokról. Franciaországban egy fotós nő látható ugye, hátéérben az Eiffel-toronnyal. DE NEKEM NINCS A JÁTÉKBAN TORNYOM!! ez mi a wtf lehet?! össze vissza reklámozzák meg minden erre kapok egy francia falut kb egy nektárfőzdével oszt kész. körbenéztem, a távolban sincs a torony... Persze nem az a baj h nincs torony, mert jaj most nem halok meg h nincs, csak nem az van a játékban ami a borítón!! és Al Simharáról is van egy kép (a francia alatt) ahol ilyen népes falukép látható. De olyan sincs nekem... Tehát szerintetek ez mi?! Nektek is van ilyen? ÖtleteK? Előre is köszönöm.
2010. dec. 22. 21:07
 1/2 anonim válasza:
öhm azért nincs Eiffel-torony abban a városban, mivel az nem Párizs...
2010. dec. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem abban a városban van, de már megtaláltam a tornyot, mert olyan sunyi volt, hogy elbújt a ködbe és ha előrehaladtam egy kicsit akkor látszódott, máskor nem szal először félrenéztem, de köszönöm:D
2010. dec. 23. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!