Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért népszerűek a kínzós...

Miért népszerűek a kínzós játékok?

Figyelt kérdés
Google keresőbe beírom kínzó, erre kidobja, h kínzós játékok.
2010. dec. 20. 23:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt a mondást ismered, hogy "Az vagy, amit megeszel."!


Na: Az vagy, amit keresel, avagy mit is akartál keresni a kínzásról így Karácsony előtt? Kis huncut! :)


Csak vicceltem. De a google automatikus kiegészítője néha tényleg elborzasztó képet ad kulturánk és erkölcsünk mai állapotáról...

2010. dec. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kínzókamrát akartam keresni, h egybe kell írni vagy nem :) És a kínzókamrát meg azért kerestem mert vki egy fórumban azt írta valló villa, és tőle kérdeztem, h az egy új kínzókamra, amit a titkosrendőrség működtet? :)

Megmagyaráztam?:)

2010. dec. 21. 00:14
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még sosem keerstem ilyesmire.

Neked hogy jutott eszedbe?

2010. dec. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Kínzókamrát akartam keresni, h egybe kell írni vagy nem"


Ha valamiben nem vagyok biztos, én az MS Word-öt kérdezem meg.

2010. dec. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én meg Google-t, de na, most nem az a kérdés, h én miért kerestem, és h hol ellenőrzöm le magam. :D Már válaszoltam, h h jutott eszembe.
2010. dec. 21. 00:31
 6/7 anonim válasza:

"a google automatikus kiegészítője néha tényleg elborzasztó képet ad kulturánk és erkölcsünk mai állapotáról..."


Ez azért elég sallangos és kommersz sarkítás.

Amikor valaki kiemelkedően magas látogatottságot (és keresésben előkelő helyet) szeretne az oldalának, az igyekszik a technikai kereteken belül lehetőleg MINDENNEL manipulálni a keresés eredményét, elsősorban kulcsszavakkal:

"kínzás, szado, szadizta, kötözés, kötés, lánc, láncolás... ésígytovább."


Ha te a Google keresési eredményéből akarsz bármiféle szociológiai tanulságot és/vagy társadalomkritikát gyakorolni, akkor ki-bebašzottan el vagy tájolva. :-)


--


A kérdés pedig, hogy miért ilyen népszerűek... mihez viszonyítva?

Önmagában X ezer találat miért lenne sok? Ez kábé olyan, mint megkérdezni, miért népszerű a középfül-gyulladás, vagy miért ilyen népszerű a zöld bokazokni.


Semmivel sem népszerűbb az S&M, mint mondjuk a szerepjáték vagy a lábfétis. Mindegyik egy hajlam, a Google nem azt fogja neked megmondani, melyik halmazba tartozik több ember, hanem hogy melyiket fedi le nagyobb piaci foglalkoztatottság.


Ja igen, és 22/F, natúr hetero mindenféle extremitás nélkül. :-)

2010. dec. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
cicis nök
2011. jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!