Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Zoomumba segítségek?

Zoomumba segítségek?

Figyelt kérdés

kezdő vagyok és elrontottam pár dolgot, illetve van amit nem értek.

1. mire jók a mancsok?

2.hol tudok ismerőst keresni (ha lehetséges)?

3.és ha rossz kifutóba raktam az állatot, (és valószínű ezért nem szaporodik) megtudom valahogy oldani hogy átrakjam?



a válaszokat köszönöm előre is.


2010. dec. 20. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
mancsokat nem tudom. Elvileg levelezni tudsz még csak (kivétel ha be rakták végre ezt is már frissnek) ha tudod a nevét az isminek, Ha rossz kifutóba raktad a állatot törölni kell őket :S sajnos nem lehet őket kiszedni onnan.
2010. dec. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1.A mancsnyom arra jó hogy a kifutódat hamarosan tudd fejleszteni

2.Azt nem tudom :D

3.Nincs olyan hogy rossz kifutó mindegyiket akárhova lehet rakni

2010. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. Később lehet majd fejleszteni a kifutókat, szerintem hamarosan megcsinálják majd.

2. Szerintem ilyen nincs, üzit is csak annak lehet küldeni, akiről tudod, hogy fent van és a felhasználónevét is tudod.

3. Nincs rossz kifutó. A szaporodás más kérdés, ha a tudok várni a bébire gombra kattintasz, az ritkán jön össze.

2010. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2.kérdés: Ismerőst nem lehet keresni csak ha valakinek pontosan tudod a nevét úgy lehet felvenni.

Amúgy ha ismerőst akarsz kereni írd ki az oldalra kérdésként hogy adjanak meg neveket.

2011. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
3.ha raktárba rakod az egész kifutót akkor az különszedi az összes állatot kiveszi belőlle plusz a kifutó is megmarad..majd a raktárból kiveszed a kifutót ahova akarod bele rakod az állatokat amiket akarsz és az az állat amit nem abba akartál megmarad a raktárba.azt pedig oda teszed ahova szeretnéd..azzal az ikonnal tudod raktárba tenni amivel odébb tudod tenni a dolgokar eladhatod elforgathatod..vagy épp az aktuális eszköztárba rakáshoz kattintassz
2011. júl. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!