Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem megy a Gta San andreas mi...

Nem megy a Gta San andreas mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok van eg olyan problámám hogy nem megy a gta sa letöltöttem feltettem crackeltem és mikor meg szeretném nyitni egy parancsikonnal semmi hibakod ha meg az eredeti "C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas\gta_sa.exe"-t nyitom meg akkor meg leál azzal hogy:"A(z) gta_sa.exe hibát észlelt, ezért leáll. A kellemetlenségekért elnézését kérjük." és nem tom mi lehet a baj segitsetek plz
2010. dec. 19. 13:00
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Kb 2 éve nekem is ez volt a San Andreassal...

Azóta se tudom ,hogy mi volt a baj.

Aztán újra lett telepítve a gép és azóta jó..:S

Szerintem telepisd te is újra!

2010. dec. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
más verzióhoz való a crack
2010. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És honnan tom mien crack kell?
2010. dec. 19. 13:24
 4/7 anonim ***** válasza:
jah, nézd meg a menübe vagy vhol hogy melyik verziód van meg, aztán utána letölthetsz egy másik cracker a gamecopyworld.com rol!
2010. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mien menübe vagy hol?
2010. dec. 19. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom mi a gond!En is a oda telepitettem eleinte a rocstar games be de ott nem ment.Utana ujratelepitettem a san andreast ezuttal az Adatok D. meghajtoba telepitettem majd ment.Esetleg a sajat dokumentumaid koze.
2010. dec. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Am ha teleg a crackel lenne a gond akkor nekem megvan az eredeti amivel en crackeltem es aval probald meg.A cimem: Imre_Attila2000@yahoo.com
2010. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!