Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3? Lenne egy pár kérdésem!

Sims 3? Lenne egy pár kérdésem!

Figyelt kérdés

Szóval az egyik : Amikor például betölt a ház, amelyiket kiválasztottam, vagy elmegyek egy közösségi területre, akkor minden tárgy tiszta fehér, és várni kell percekig amíg fokozatosan visszaáll az eredeti színébe. Ez miért csinálja, más is tapasztalt ilyet ?


A másik : Adnátok egy jó oldalt, ahonnan ingyen lehet letölteni házakat, autókat, hajak, ruhák .. És lehet letölteni egy új várost is meg pl falburkolatok, padlóminták ?


2010. dec. 19. 11:27
 1/4 anonim válasza:

1:nem tudom miért, de nekem is csinál ilyeneket.

2: hu.thesims3.com Itt tök jó cuccok vannak!:)

2010. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első kérdésedre nem tudom a választ, nem tudom miért csinálja ezt, nekem így még nem volt.


A második kérdésedre pedig: Ha a Sims3 játékod eredeti, akkor amikor telepíted fel a játékot, bejön valami olyasmi, hogy regisztrálod-e a játékod? Regisztrálni kell és akkor amikor bejön a játék, be tudsz lépni a Sims3 Bazárba, ahol ingyen egy kattintással tölthetsz le kiegészítőket, ruhákat, hajakat, háztartásokat, telkeket, tárgyakt, mintákat, simeket, tetoválásokat és világokat. Vannak olyan dolgok, amiket ha letöltesz, utána a feltöltés menüben fel is kell töltened a játékba.

Aztán van még a Sims3 Store. Ott is vannak olyan készletek, csomagok, amiket ingyen le lehet tölteni, például karácsonyi, Valentin napi cuccokat, de ott vannak fizetősök is. Szóval az a lényeg, hogy regisztrálni kell és akkor amikor elindítod a Sims3 játékot, akkor onnan beléphetsz a Store-be és a Bazárba is, és onnan lehet letölteni. Remélem érthetően írtam le, ha valami nem világos, akkor nyugodtan kérdezz, ha tudok segítek.

2010. dec. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, amúgy egy pár hónappal ezelőtt letöröltem a sims 3-mat, hogy legyen hely egy másik játéknak, most pedig visszaszeretném telepíteni, de nem találom azt a kis könyvet, amin rajta van az a hosszú kód, amit telepítés során be kell írni. :S :( Még keresem, de ha nem lesz meg, akkor nem tudom feltelepíteni többet a sims 3-mat ? :(
2010. dec. 19. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:

8J8Y-TN92-HFPD-ZHFX-JRLD

9BBB-6662-45QA-745Y-FRLD

EKUC-NFMB-WYJR-DWYG-WRLD

KALU-YHPY-VZBT-CVZK-YRLD



próbálgasd hátha lesz közte olyan amelyik jó :)

2011. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!