Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire lesz szimulátor a...

Mennyire lesz szimulátor a gran turismo 5?

Figyelt kérdés

ezzel aszt értem hogy pl.:lesz boxkiállás?

vagy mennyire lesz életű az irányítás?


2010. dec. 17. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz, hanem már van! Az irányítás nagyon élethű, a törésmodell nagyon jó, van boxkiállás, de sajnos a legtöbb funkcióhoz el kell érni a 40-es szintet.
2010. dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A toresmodel marha primitiv. Vedd meg a jatekot mielott dumalsz. A legtobb autoval 200al neki mesz a falnak, semmi baj (800 standard model es kb 120 premium model)... Csak kb 80 auton latszik valami horpadasnal nagyobb tores, es ott se befolyasolja az auto vezethetoseget... Mehetsz tovabb ezerrel. A boxkiallas viszont valoban jol meg van csinalva.


Ettol fuggetlenul jo es nehez (ha minden segitseget kikapcsolsz) jatek. Nagyon megeri!

2010. dec. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már level 40 vagyok, és az összes autó törik(a premik nagyon jól, kb mint a Gridben vagy más jó törésű játékokban, a standardok meg sajnos csak karcolódnak)
2010. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
csak mint egy babfőzeléék
2010. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!