Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehet a géppel a baj?

Lehet a géppel a baj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy próbáltam rá föltelepíteni a GTA San Andreast, és crack meg minden után ha indítanám, nem indul. Vagy hibaüzenettel, vagy anélkül, de semmi. A gépen más játékok, pl. Cobra 11, Sims 3 elment (bár ez utóbbi kicsit lassan a kevés ram miatt), de ez nem. Akárhonnan is lett letöltve, akkor sem. Ráadásul: 256-os videokártya, fél MB memória, helye is van elég a meghajtón (mielőtt kérdezitek, jó meghajtóra lett telepítve) ezeknek elégnek kéne lenniük. A gépben volt már alaplap is cserélve, egyiken sem ment el. A bő kifejtésért bocs.
2010. dec. 15. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Fél MB gondolom GB akar lenni, ami őszintén szólva nem túl sok. Nekem anno 1GB-nál is akadozott a játék, úgyhogy lehet, hogy kevés a gép hozzá. Processzor sebessége is számít és az, hogy 256-os a videókártya, nem túl sokat takar. 256-osból van olyan, ami még ma is egész jól használható (bár már nemigazán jellemző), de van olyan is, ami már a megjelenésekor se volt alkalmas játékok futtatására. A monitor felbontásától is függ, hogy milyen szintű cuccok kellenek hozzá. Pl. HD felbontás mellé egy erőmű kell már. Ez tapasztalat.
2010. dec. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja tényleg, GB, nem figyeltem oda, de egyébként a játék minimális memóriaigénye 256MB, de azért kösz
2010. dec. 15. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!