Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok több fps-t szerezni...

Hogy tudok több fps-t szerezni cod2 be?

Figyelt kérdés
Én zombi szerveren játszok és oda kéne fps a nagyobb ugrásokhoz. A konzolba már beirtam ezt h /com_maxfps 200 de nemvolt stabil. Aztán beirtam a 125 öt és az jó volt de 200 kéne maximum a nagyobb helyekre ugárshoz.
2010. dec. 15. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Úgy hogy fejleszted a géped teljesítményét!

Attól hogy beírod "h /com_maxfps 200" attól nem lesz stabil 200 FPS-ed ha a géped nem bírja!

Az FPS száma attól függ milyen jó a géped !

2010. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez valóban gépfüggő.Főként a RAM, videokártya, processzor teljesítménye a fontos.Ha ezek nem felelnek meg a követelményeknek, akkor észrevehetően csökken az FPS.
2010. dec. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez csak a maximális fps számot jelöli. Tehát ha a géped tudna 500-at, akkor is csak 200-al menne. Ez egyszerű energiatakarékossági dolog. A Vsync szerintem pontosan ugyanezt csinálja (de lehet, hogy tévedek). Tehát ha nem megy 200-al, akkor vagy új gép kell, de első körben kezdjed el a grafikát csökkenteni. Cod2-nél pl. sokat számít, hogy hányas directx-et használsz, a 9-esnek jóval nagyobb a gépigénye. Hogy érthető legyen: directx 7-nél maximális beállítások mellett szerintem jobban fog futni a játék, mint directx 9-ben, minimális grafikán. Ha viszont minimum grafikán sincs meg a stabil 200 fps, akkor tényleg kénytelen van gépet fejleszteni.
2010. dec. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
vidd le minimumra a grafikát a menüben, aztán kódokkal. pl /cg_brass 0 /cg_sun 0 /cg_blood 0...
2010. dec. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De épphogy felkellett raknom a legújabb videokarit meg hangkarit mivel win 7 en nem megy a multiplayer. Akkor megprobálom a grafikás dolgot. Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 15. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:
csak a noobok jumpolnak -.- :D
2010. dec. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ez zom szerver és ott jumpolni kell hogy túléld:)
2010. dec. 16. 14:01
 8/10 anonim ***** válasza:
nem ott rusholni kell sotival :D a jumpnak nincs értelme unalmas :S
2010. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De ez nem fegyóerős szeró hanem gravity jumpos szal umpolni kell:) Am fegyóerős szerókon rusholok.
2010. dec. 18. 08:26
 10/10 anonim ***** válasza:
akk jó... :D de a black ops akkori s 10000 szer jobb :D
2010. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!