Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassin's creed 2 product key?

Assassin's creed 2 product key?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Az egy sorozatszám, ami a másolásvédelem miatt szükséges. Ezt telepítés előtt, vagy az első futtatás alkalmával kell megadni. Minden eredeti szofterhez mellékelve van a kézikönyvön, vagy a műanyag tok belső felén egy matricán.


Amennyiben a tiédből kimaradt, ved fel a kapcsolatot a kiadó terméktámogatási osztályával. Készséggel állnak rendelkezésedre.

2010. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg te szerencsétlen... 8.000 forint... nemvisz csődbe..
2010. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Milyen 8000?

[link]

2010. dec. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
amugy lekéne crack-elned
2010. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát neten 6.000. De itt a Tescoban 7.900...
2010. dec. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6MdQ3VpUpQk

ezzel felrakhatod és nem kell bajlódni a product key-el.először én is azzal bajlódtam de ez a vidi segített :)

2011. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kuti krisztofer válasza:

ez hülyeség mert meg vetem és ugyan ojan szar a telepités mint ha letölteném és nem indul el a játék

ez a ketö abban különbözik hogy pénszt atam érte

2011. júl. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem a 2-vel és a brotherhoodal van baj ugyanis felrakom,minden jól megy,de mikor indítanám azt írja h ubisoft game launcher unable to find ac2 vagy acb.please re-install the game.hát én már újra raktam de ugyan ez.a brotherhoodot torrentel szedtem le végül(mert eredeti volt a cd)de ott nincs multiplayer meg nem tok profilt létrehozni.a 2-t meg a youtubeos móddal szedtem(mert én vok aki írta azt)először az volt a baj h kérte a cd kódot,azt letöröltem,leszedtem újra akk már elindult,de most az is szórakozik a fent említett hiba üzivel.remélem h az ac4 nem lesz ilyen szar.a 2-t meg inkább meg sem veszem inkább.egyedül az 1 nem cseszekedett velem,de az nem is olyan jó.
2011. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
na már megoldást találtam a problémára!az a lényeg hogy az ubisoft játékokat külön meghajtóra kell tenni mindig(legalábbis az assassins creedeket igen)és akk nem fogja azt írni hogy unable to find meghogy please re install :)
2011. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!