Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem észleli? (A kérdés...

Miért nem észleli? (A kérdés mező tartalmazza a kérdésed, ne a magyarázat! A listaszerű megjelenítés és átláthatóság miatt van erre szükség! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. ) )

Figyelt kérdés

A The godfather-t (keresztapa) telepíteni akartam, de miután beírtam a tel. kódot utána nem folythattam, mert nem észlelte a Directx-em(angolul kiírta, h telepítsem a legújabb verziót...).

Most megpróbálom megint letölteni(a legújabb verziót) és, ha nem megy akkor sem akkor nem tudom mi lehet a baj.


2010. dec. 14. 21:59
 1/1 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a választ!

Akinek ugyan ez a baja:

"Ha még valakinek olyan baja lenne hogy a játék telepítése közben valami DirecX 9.0 hibája van akkor csinálja amit mondok.

1.A CD-n lévő összes dolgot másoljátok át a merevlemezre (C,D meghajtóba

2.az "autorun" mappában lévő autorun.ini nevű fájlban lévő "directxversion" értékét vagy szövegét (gyengébbek kedvéért)írjátok át egyszerűen csak nullára/0

3.ezután a merevlemezről telepítsétek a játékot és ezek után már nem fog szarozni a DirecX 9.0c-vel.........


Sok Sikert"

2010. dec. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!