Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Sims 2 melyik kiegészítőjébe...

A Sims 2 melyik kiegészítőjében vannak a farkasemberek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 14:28
 1/4 anonim válasza:
Talán a Nightlife-ban, de nem tuti.
2010. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Pets-ben.
2010. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én most a házikedvenceket olvastam de ez jó hír

összesen két kiegészítőm van

az éjszakál és a házikedvencek...am az éjszakákban a vámpírok vannak...sztem nincs benne két új lény :D

2010. dec. 13. 14:41
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú gyerekek megtaláltam :D

A Házikedvencekben van...nagyon f*szán néz ki...am a farkasokat örökbe is lehet fogdani...most jelenleg van egy kutyám egy macskám és 6 farkasom...persze kóddal mert egyszerre csak 6 állatom lehetne...de nagyon klassz :D


igazából én a kertbe csináltma egy 2x6 kockás területre egy négy falat le is köveztem oda bezártam a világítószmeű farkast...(kiásta volna magát ha nem kövezem le) így nem tudott hajnalhasadtával eltünni és barátkoztam vele...aztán 3 simnap alatt egyszercsak kiírta a játéktippet hogy vérfarkasok :D

akkor már nem is gondoltam rá...cska fogadgattam örökbe...meg nevelgettem őket...azt az öregkorbalépése után a kutyus megharapott :D

2010. dec. 13. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!