Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt meg hogy kell? (Kérdésed...

Ezt meg hogy kell? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Nekem ez már magas.Mondhatjátok hogy hülye vagyok,de attól még lécci magyarázzátok el.Szóvaql van egy feltört WOW-os oldi ahol szeretnék játszani.( www.wow.tauri.hu )Ez ingyen van?Mert aztmondják igen.Szóval kicsit értek csak a WOW-hoz(nagyon kicsit)és ezt magyarázza el nekem valaki.Lécci meg hogy ha letöltöm az eggyik wow-ot innen: az ingyenes?És ahoz melyik patch-kell?Vagy hogy van?

[link]


2010. dec. 12. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

ha tört szerveren játszol, az teljesen ingyenes, ha a szerver nem szab meg valami díjat(nem jellemző, de prémium lehetséges)


a patch is a szervertől függ... a szerveren megadott patchig kell frissíteni a játékot


van a játék könyvtárában egy realmlist.wtf fájl

nyisd meg jegyzettömbbel, és annyit hagyj benne:


set realmlist <a szerver által megadott realm>


ezzel hivatkoztál a játéknak a szerverhez


még egy accountot kell csinálni a honlapján, és mehet a játék


U.I.: kiegeket ne felejtsd el felrakni a követelményig

2010. dec. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Am most lehet hüyleséget kérdezek,de mi az az acconut?
2010. dec. 12. 18:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Rákattoltam az enUS-re de egy hét alatt nem fogja letölteni mert Bitcomet-el bejött egy csomó rész hogy 1.2 stb...Ennek ilyennek kell lennie?
2010. dec. 12. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:

én már egy jó fél éve abbahagytam, de keress valami más torrentet akkor, ha az nem tetszik, van fenn rengeteg


ez egy regisztráció, ezzel azonosít téged, és ha bejelentkezel, akkor az ahhoz kapcsolt karaktereket adja ki választékként

2010. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!