Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 3-ban valaki találkozott...

GTA 3-ban valaki találkozott ezzel?

Figyelt kérdés

[url= [link]



Ez a kép a Gamestarból származik a tippek-trükkök rovatból.

Fent látható, h a stadionban van szerintük küldetés, meg h hasznos extrák találhatók bent, még kép is van mellékelve.

Na én meg kb. vagy 6* toltam ki oda-vissza és soha nem találkoztam vele, sőt sikerült bejutnom a stadionba, beugrattam kocsival, de nincs bent semmi:S


2010. dec. 12. 14:17
 1/7 A kérdező kommentje:
2010. dec. 12. 14:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült kocsival beugratnod? :O

Én is kiakasztottam már párszor, de még a dodo-val sem tanultam meg repülni.

Nekem sem vezetett oda egyetlen küldetés sem.

2010. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Úgy, h feltettem egy mod-ot, aminek az volt a lényege, h egy út vezetett fel az égbe, aminek a végén jó magasan volt egy város.

Aztán ha ide felmentél és a megfelelő helyen ugrattál le, akkor pont a stadionba estél be.

De totál nincs kidolgozva, az embered térdig belesüllyed a fűbe...

2010. dec. 12. 15:08
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehetséges, hogy a megjelenése előtt közölték le ezt a cikket a játékról? Csak mert én is millió meg egy alkalommal vittem már végig az összes GTA-t 100%-ra, és egyszer sem volt szükség hasonlóra. Sőt, mégcsak nem is olvastam ezt sehol máshol.


Szerintem ez is egy olyan kimaradt küldetés, mint a Darkel-féle missziók, amiket a pletyka szerint a 9/11-es terrortámadás miatt kellett kivágniuk a készítőknek. Persze ezek sincsenek megerősítve, szóval vagy volt ilyen, vagy nem.

2010. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most, hogy kicsitjobban beleástam magam a témába, tényleg egy megjelenés előtti cikk lehetett. A fenti Darkel nevű karakter adta volna a küldetést, ami oda vezet, de mivel terrorista küldetéseket adott volna, mejnek egyike egy repülőgéppel épületbe csapódás, kivágták a karaktert a küldetésekkel együtt.


Ezt találtam a küldetéseiről:


1. To blow up a schoolbus full of highscholers.


2. To lure kids to an Ice Cream van and then blow it up.


3. To blow up a highschool building.


4. To bomb the stadium on Staunton Island because Darkel's favourite football club has lost a game.


5. To bomb the airport.


6. To ram a plane into Love Media so that Donald Love would be killed. This mission is called Love Hurts.

2010. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na igen, pont a legjobb küldetések lettek kikapva, és nem is valószínű hogy valaha is kiadnak egy vágatlan verziót belőle. Nagy kár, már ha hivatalosan is meg van erősítve hogy ezek benne lettek volna és nem csak a rajongók fantáziaszüleménye.
2010. dec. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kössz szépen!

Rákerestem erre a karakterre, most már értem, h miért nem tudtam a betöltőképernyő bal alsó sarkában lévő figurát senkihez se társítani.

2010. dec. 14. 17:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!