Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom átvinni a...

Miért nem tudom átvinni a Mass Effect-be az utolsó előtti páját?

Figyelt kérdés
A Mass Effect be amikor átkell menni a Mu relén és 40 másodperc van rá mielőtt bezárul.Ti hogy jutotatok oda olyan hamar?Nekem nem sikerült pedig 2 órán át próbálkoztam.
2010. dec. 12. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne állj le lövöldözni! Egyszerűen menj megállás nélkül, ha van egy kis időd, akkor jobbra-balra kacskaringózhatsz egy kicsit, hogy kevesebbszer találjanak el, meg esetleg menet közben tüzelhetsz, ha tudsz. Én így csináltam, és akárhányszor játszottam, mindig elsőre elértem a relét.
2010. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami nem páját, hanem páLYát. Első voltam.
2010. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de én hiába megyek mint egy őrült lövöldözés nélkül csak az első geth ig jutok és kész letele a 40 mp.meg nekem kicsit sza a gépem és laggol lehet azért.
2010. dec. 12. 21:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig más módszer nem igazán létezik. Próbáld levenni a grafikai beállításokat, végső esetben akár a felbontást is, megpróbálkozhatsz gépgyorsító programokkal is (pl. GameBooster), hátha.
2010. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menni kell ezerrel. Ennyi. Nekem eddig mindig elsore sikerult...
2010. dec. 13. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz megpróbálom.
2010. dec. 13. 06:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!