Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van WOw-od? Szereted?

Van WOw-od? Szereted?

Figyelt kérdés
Elösször is nekem nincs WOW-om,csak kiváncsi vagyok nektek van-e.Két osztálytársamnak van(egy lány,és egy fiú)és ők imádták(nemtudom hogy most is-e).Én is akartam,de nekem nem engedték a szüleim mert fölösleges pénzkidobás.Igaz,ezzel én is eggyetértek,de attól még szerettem volna WOW-ozni(most is szeretnék ingyen).Kár hogy nem tört verziós WOW nincs....Bár szeritnem ebből csak a készítőknek jól lehet kijönni hogy a nyomorult(bocsi)megveszi az 1.kieget vagy mit 3000-ért aztán még fizessán rá.Tudod mikor.Nemértem miért használja ennyi ember ennyiért!Elvileg havi 3000-4000Ft.Ez igaz?Vagy több?Nekem Sims2-őm van(3 nem nagyon jön be,lehet fújogni kb.6 kieggel(2 nagy).Arra van mikor "rászokok" és van mikor le.Most egy ideje nem sims-eztem mert untam,de egyszer meg igen.Na mindegy.Szóval WOW-ról vélemény?
2010. dec. 11. 19:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha ez egy normális fogalmazás akkor ez az oldal meg örömlány hirdető blog.
2010. dec. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!