Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működik a The Sims...

Miért nem működik a The Sims 3 A világ körül?

Figyelt kérdés
The Sims 3 alapjáték már rég megvolt, működött is. Ma leszedtem a világ körült, feltelepítettem, crackeltem. El is indult a játék, de mikor betölött ki írta, hogy nem biztos, hogy eredeti, forduljon az ügyfélszolgálathoz, blabla. Aztán újból próbáltam indítani, és regisztrációs kódot kért. Amivel feltelepítettem, az nem jó, és próbáltam többet is, azok sem jók. :S Mielőtt feltelepítettem, akkor letöltöttem az EA Download Manager-t (mert a sims 3 alapjátékkal akkor úgy tűnik, hogy nem szedtem le), mivel a világ körülhöz kérte a frissítést. Nos frissítettem az alapjátékot, majd sikerült a világ körült feltenni. Aztán azt is frissítettem, és aztán elindítottam. Utána bedobta, amit az elején írtam, hogy nem biztos, hogy eredeti. Ezután crackeltem, és jött a regisztrációs kód kérése. Nem kellett volna frissítenem vagy mi lehet a baj?
2010. dec. 7. 18:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!