Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 2 probléma. Tudnál segíteni?

Sims 2 probléma. Tudnál segíteni?

Figyelt kérdés
A sims 2-t igazából lakástervezés céljából használom,viszont egyedi tartalom nélkül nagyon unalmas és be vagyok korlátozva.ezért töltögettem hozzá dolgokat.mod the sims nevű oldalról ablakot,ajtót,viszont miután bemásoltam a megfelelő mappába el akartam indítani akkor kiírta,hogy hibát észlel ezért leáll.előtte egy másik oldalról is töltöttem le és az jó volt.már egy csomószor ez volt és ki kellett szednem vagy újra kellett telepítenem.miért csinálja ezt? segítsetek légyszi
2010. dec. 7. 16:13
 1/3 A kérdező kommentje:
vagy esetleg egy megbízható oldalt,ahonnan ablakot,ajtót,lépcsőt,bútorokat ilyeneket tudok letölteni? és 100%,hogy működik. nagyon megköszönném. around the sims-et ismerem.
2010. dec. 7. 16:14
 2/3 anonim válasza:
a download mappába másoltad??
2010. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen,oda
2010. dec. 9. 07:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!