Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem gagyi a Nintendo DS?

Nem gagyi a Nintendo DS?

Figyelt kérdés

Mennyiben van elmaradva a többitől? (Lite, DSi, XL) Lehet rajt netezni? (ha igen, hogyan? plusz pénz?) zenét hallgatni?


kép:

[link]


2010. dec. 6. 20:42
 1/8 anonim válasza:
PSP jobb:-) am nem gagyi
2010. dec. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De az!
2010. dec. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
A PSP még mindig gagyibb mint a Nintendo DS.Szerintem a Nintendo DSi a valaha volt legjobb kézi konzol.Lehet rajta netezni.A DSi-ban már előre telepített böngésző van, csak egy WiFi kapcsolat kell hozzá.Zenét is lehet rajta hallgatni.Ja és a netért nem kell fizetni.Nézd meg ezt a bemutató videót, hogy mi minden jót képes a Nintendo DSi: http://www.youtube.com/watch?v=IKADrPW1aO0 Éljen a Nintendo, vesszen a PS!
2010. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az enyémmel is lehet? amit linkeltél sokkal újabb.
2010. dec. 7. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom neked régebbi változat, mint a Lite vagy az 1. generációs DS.Ehhez is lehet, de ahhoz már egy külön szoftvert kell venni. Sajnos csak cseh változatú oldalt tudtam találni, ahol ezt meglehet rendelni, gondolom még Magyarországon is lehet, csak én sajnos Szlovákiában élek.Ilyen szoftvert kell hozzá venni: [link] aztán elég a WiFi Router és már szabadon ingyen netezhetsz.
2010. dec. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

18:52

A PSP-be is van alapból internet böngésző a PSP-n lehet hallgatni zenét videót nézni képek tárolására is alkalmas!És még digitális könyveket is lehet rajta olvasni és persze játszani!

2010. dec. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Ezt Nintendo DSi-en is lehet mind használni.Nintendo DS-en könyv kivételével is úgyszintén mindet.Sőt, még Chat-elni, de nem akárhogy.
2010. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Biomechanika válasza:

ds en

játék,film,zene,ebook,összes fájl formátumot meg lehet vele nyitni és én ezt csak tudom mert nekem is van (igaz a régi 2004 es leg elsőő)

de dobtam hozzá egy R4 kártyát és a sok homebrew meg teszi amit kell

2010. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!