Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért jó annyira a Fifa?

Miért jó annyira a Fifa?

Figyelt kérdés

Mindenhonnan ezt hallom és látom, hogy Fifa, Fifa, Fifa...

Nemértem mi a jó benne valaki legyszives mondja el, mert ahogy nézem rajtam kivül mindenki rá van kattanva :/


2010. dec. 5. 22:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom... Nekem mindenesetre nagyon tetszik. Szerintem a földi férfiak, vagy fiúk 99%-a szereti a futballt, akinek van gépe, az megpróbálja a Fifát és vagy bejön vagy nem. Nekem bejött.
2010. dec. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mert aki szereti a focit az kedvenc csapata helyében is ki szeretné magát próbálni hogy ő milyen eredményeket hoz ki csapatával... Én nagyon szeretem a FIFA-t... Menedzser mód: menedzselheted a csapatot (átigazolások, tárgyalások, sajtó, keret, kezdő 11, felállás, taktika) és még számtalan jó kis mód van benne ami nagyon lebilincselő tud lenni! :)

FIFA a legjobb focis játék és az is marad számomra.. nem tudom a pes-t hogy lehet szeretni :S van benne két jó mód: BaL és a BL... ennyi! FIFA-ba több mint 25 bajnokság van és mindennek megvan a licence és nem kell letöltögetni hozzá 88 patchet hogy legyen még plusz 2 bajnokság mint a pes-nél...FIFA-nak nagyon jó a játékmenete amit a PES-ről megint nem tudok elmondani (sajnos) FIFA-nak nagyon jó grafikája van (élethű) amig a PES-nek a grafikája számomra olyan mint egy Japán anime sorozat... Na megyek is FIFA-zni :D

2011. ápr. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!