Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Sims- ról?

Mi a véleményetek a Sims- ról?

Figyelt kérdés

Melyik rész a legjobb??

Jó játék-e???

És még pár információt, hogy mit kell benne csinálni???


2010. dec. 4. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az összessel játszottam, nekem a 3 tetszik a legjobban. Szerintem nagyon jó játék, elkészítheted a virtuális világodat ahogy te szeretnéd és közben lefoglal :) Az a lényege, hogy létre kell hozni embereket(simeket) és őket kell irányítani. Dolgozni kell velük, bulizni egyszóval élni az életet :) Kezdetben egy kis házikóval és gyenge minőségű cuccokkal, majd ha ügyes vagy a végén luxusvillával és más dolgokkal folytathatod :) Igazából próbáld ki és meglátod milyen :) Én megyek is játszok kicsit vele :D
2010. dec. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.....

ez segített és már le is töltöm mert szerintem így ahogy elmondtad jónak tűnik.....

:D

2010. dec. 4. 10:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát inkább lányoknak való...ilyen öltöztetős, gyereknevelős stb....
2010. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsónak: nem pont arról szól és én fiú avgyok és ezzel játszom már mióta.. :D Gyereket nem kötelező nevelni, öltözködést meg elég csak az alapruházatokat kiválasztani
2010. dec. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!