Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LEGO Bionicle. Szerintetek...

LEGO Bionicle. Szerintetek mennyire égő az, ha valaki még 17 évesen is szereti?

Figyelt kérdés

Jó, természetesen nem játszok velük, de pl. összerakni nagyon szórakoztatónak találom őket, plusz nekem tetszenek és díszként is bejönnek.


Van még valaki aki hasonlóan áll hozzá mint én?


2010. dec. 3. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
LEGO helyett ätszokhatnäl a makettekre...az mär jobban hozzäd illö lenne. Es nem 1/2ora alatt lehet öszerakni. Hetetk honapok munkäja egy egy darab. Festessel, matricäzässal!
2010. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Énis legózok még. De én még játszok is vele. Ebbe semmi ciki nincs.Készségfejlesztő, meg jól el legózom az időt vele :)

16/F

2010. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

@első

Na igen, a maketteket én is nagyon szerettem. Viszont, azok a nagyon szép helikopterjeim meg repülőim költözéskor lényegében megsemmisültek, és úgy döntöttem, tovább inkább nem is csinálok semmi hasonlót. Nagyon elvette a kedvemet a makettektől, és kicsit szánalmas, de majd' elbőgtem magam ahogy megláttam szerencsétleneket darabokban.


@második

Persze hogy semmi furcsa nincs abban, ha valaki játszik is vele. Emlékszem mennyire szerettem még 2-3 évvel ezelőtt is.:)


És konkrétan a Bionicle-ökkel mi a helyzet?

2010. dec. 3. 15:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én soha sem voltam oda a Bionicle Lego-ért! De szerintem nem ciki!
2010. dec. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok és nagy rajongója vagyok a Bioniclenek.

Igaz nem játszom vele,de néha építek egy-egy MOCot.

A MOC jelentése: My Own Creation,vagyis hogy építesz egy kitalált figurát néhány készletből.

A selfmoc pedig szintén ugyanezt jelenti,csak a megépített figura az építőt személyesíti meg,vagyis őmagáról mintázza meg a karaktert,míg a többi lehet barát vagy ellenség.

Bátran kimondom,hogy a Bionicle a legsikeresebb és legjobb játéklánc,amit a Lego kiadott.

2011. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gőte ***** válasza:
100%
Ehhh... mért lenne égő? Jó hát mondjuk én nem hangoztatom, hogy gyakran legóval szórakozom... persze nem a bionicle féle gömbizületes meg technic darabokkal... van pár robot modellem a polcon de nem hinném hogy megalázó tevékenység... néha én is elgondolkoözom ezen, hogy normális-e hogy 16 évesen lego őrült vagyok... de ez benne a jó nem lehet kinőni.
2011. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Egyátalán nem az szerintem én igaz 15 éves vagyok és semmi égőt nem találok bennük van 14 darab karakterem amiket gyűjtöttem (régről még van egy néhány de azok darabokban:/) igaz kicsit más,mert hát az emberek nem ehhez vannak hozzászokva de szerintem jól mutatnak dísznek és ha kitalálsz hozzá egy történetet ellehet velük lenni,valamikor oylat cisnáltam hogy szétszedtem és megint összeraktam,hogy meglegyen az élvezet xD :)
2011. júl. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok emberről tudok, akik huszon vagy akár harminc valahány évesen is ezzel töltik az idejük. Van valaki, aki egy regényt akar kiadatni a Bionicle rajongói történetéről, mert annyira népszerű. Aztán vannak olyanok, akik meg animációs filmeket készítenek róla. Ezek mind jócskán túllépték már az ajánlott korhatárt.


Na meg ott van az a sok 40-50 éves alak is, akik másfajta játékokra izgulnak rá.


Nem égő, csak ne vigye túlzásba az ember.

2011. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 zero-eco86 válasza:
100%
Ha hiszed hanem a magam 27 éves fejével még mindig szeretem őket igaz csak a 2. generációsokat a többi nem az én világom. Bár elég sok mindent gyűjtöttem be melléjük.(Bohrok,Rahkshi) Úgy hogy szerintem nem gáz. Amúgy pedig a technic legóeleve az érettebb korosztályt célozta meg. Úgyhogy szerintem nem gáz.
2013. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
12 évvel később már igazi kincsnek számítanak.
2022. máj. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!