Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szoktatok Wowozni? Hol wowozto...

Szoktatok Wowozni? Hol wowoztok? Meik szerveren? Wowoznatok velem?

Figyelt kérdés
en az eclipse.tauri.hu serveren jatszok, s folyton kikulonitenek... Volna kedve valakinek tarsulni hozzam hogy ne legyek egyedul...
2010. dec. 2. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyd abba a wowot. nagyon függő leszel, de le lehet rola szokni. Én már leszoktam. Am én is játszotam azon a szerón, és az egy nagy szar. Mindegyikjobb annál.. HAGYDD ABBA, és ha azt mondod, dehogy hagyom tök jó játék, az azt jelenti,hogy már kezdessz függő lenni, vagy már az is vagy!
2010. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok fuggo, csak szeretek jatszani, de altalaban 2ora jatszas utan mar raunok, ugyh nem kell aggodni....
2010. dec. 5. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem gyere taurira ott normálisabbak az emberek
2010. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a magtheridon nevű realmon játszok, van egy 6 os tauren palám, és egy 10 es human hunterem :D
2010. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

12-16 17:09

az nem nagy, nekem taurin van 55-ös nelf warim, 66-os gnome dk-m és 14-es human pala

2010. dec. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mostmár 28 as human hunter, csak tudod tauri egy kalap szart nem ér, ráadásul a ráták 2 szeresek, én pedig mint mondtam magtheridon nevű realmon vagyok, és tudod az eredetin van :D tess itt a linkje az armoryról:

[link]

2010. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!