Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok nekem pc-re ilyen...

Mondanátok nekem pc-re ilyen RPG játékot? :D

Figyelt kérdés
Üdv!Olyan RPG játékkal szeretnék játszani,amiben nagyon látványosak a harcok valamint a skillek.Hasonlóra gondolok mint a prototype,(ebben is elég látványos képességek vannak)de inkább legyen kalandos.
2010. nov. 30. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Mass effect 1-2.

A prototype nem rpg...csak vannak benne képességek

2010. dec. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ME sem tisztán RPG, hanem egy harmadik nézetes shooter RPG, de attól még nagyon jó, szerintem mindenkinek kötelező aki szereti TPS-RPG féle játékokat. Dragon Age Origins-et, illetve kiegészítőjét is ajánlani tudom.
2010. dec. 1. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a ME sem igazi rpg, de mivel a kérdező a Prototype-ot hozta fel példának, nem mertem kőkemény rpg-t ajánlani :)
2010. dec. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fable 1 és hamarosan Fable 3 szerintem látványosak a skillek
2010. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

DMC részek

[Devil May Cry]

2010. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fallout 3

A V.A.T.S. harcrendszernek köszönhetően iszonyúan látványosak a harcok.

2010. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. dec. 2. 14:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Háááát... a Final Fantasy veri mindegyiket. Minden bent van, ami neked csak kell!^^ Látványos, kreatív, bombasztikus harcok, lehengerlő karakterek, félelmetesen király történetszál! Csak ajánlani tudom hidd el. Próbáld ki, midnenképp megéri! ;D
2010. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Néztem róla videókat,és találtam 1 magyar kritikát is.Valami fantasztikusan néz ki,mindenképp ki fogom próbálni :D.köszönöm :)
2010. dec. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!