Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a baj a játékkal?

Mi lehet a baj a játékkal?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Counter Strike 1.6-ot torrentel, és mikor próbálom elindítani azt írja ki, hogy: Available memory less than 15MB!

Ez mit jelent és mi a gond?


2010. nov. 29. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevesebb a felhasználható (rendelkezésre álló) memória mint 15 MB, törölj valamit, és megoldódik. De ez egy elég egyszerű mondat, németes vagy/voltál hogy ezt nem tudod lefordítani?
2010. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem.. 9 éves angolos vagyok, és én megértettem csak azthittem a memory-t a RAM-ra érti nem pedig a tárhelyre
2010. nov. 29. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
nem ez a bajj legalább is nálam mert nekem is ugyanezt írja ki de 380 GB szabad helyem van. nekem nem jött be de neten is olvastam hogy ha oda telepíted ahova az OS van akkor jó lessz! sok sikert
2011. jan. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahol az OS van az mi?:S mert nekem is ezt a 15mb izét hozza be
2012. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!