Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta legelső része? Gta San...

Gta legelső része? Gta San Andreas? RockStar Game? : )

Figyelt kérdés

Régen rajta volt a gépemen dehát letörlődött,:S:S még nagyon régen

nekem a legeslegelső része kellene..

Honnan tudom letölteni? És lehetőleg hamar lejöjjön és könnyen tudjam telepíteni vgyis ne kelljen hozzá egyetem.xD

Na jó köszönöm szépen :)


2010. nov. 29. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Legelső rész (meglepő módon :) a GTA 1. Ez már nagyon régi játék, úgyhogy valószínű nem erre gondoltam, mint ahogy az sem valószínű hogy a GTA 2-re, illetve GTA Londonra. Ezen felül még van GTA 3, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, GTA: IV, illetve kiegészítői. A csak konzolosokat most hagyjuk, hiszen azt írtad hogy gépen volt meg. Az GTA 1-2-London tudtommal ingyenes letölthető, és mivel a warezolást nem szeretem, maradjunk annyiban ha akarja, majd más megmondja hol lehet letölteni.
2010. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Utolsó mondatot második felét természetesen a GTA 3-tól tessék érteni, első voltam.
2010. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mivan??:D

ez csak nekem magas? :D

na mind1 első részt hol lehet letölteni? ne a 3mat nem a 4et hanem az elsőt!!:D

köszi

2010. nov. 29. 22:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi ezen a magas? A sorozat egy sima GTA-val indult, amit mostanában már GTA 1-nek hívunk, felülnézetes, 2D-s, DOS-ra/Windowsra megjelent, 97/98-as játék, ennek kiegészítője a (két) GTA: London. GTA 2 99-es játék, szintén felülnézetes, 2D-s. Az első 3D-s GTA a GTA 3 volt. GTA 1-et pedig itt tudod letölteni, ingyenesen, legálisan (amúgy Google a barátod, beírod hogy GTA 1 download és ki is adja ugyanezt) : [link] Még mindig az első vagyok.
2010. nov. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
gyon szépen köszönöm :D első :))
2010. nov. 30. 17:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem műkszik :S:S:S:S
2010. dec. 1. 15:41
 7/9 A kérdező kommentje:
esetleg más oldal? várom a válaszokat :) köszi
2010. dec. 1. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:
rockstar hivatalos oldala
2010. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi
2010. dec. 2. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!