Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Beirom a GTA 4 SERIAL-jat,...

Beirom a GTA 4 SERIAL-jat, meg az UNLOCK CODE-ját, és még sem engedi mi a baj?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Interneten keresztül kell hitelesíteni, ahhoz meg csak a serial kell, úgyhogy nem értem mi a gond. Kifejtenéd bővebben?
2010. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
letöltöttem a GTA 4-torrentel és feltelepítettem ,elinditotam a játékot és kérte a serial kódot azt beírtam elfogadta és továb-ra mentem majd kérte az unlock kódot ezt is beírtam de ezt már nem fogadta el pedig jó nem értem h mért ?
2010. nov. 30. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért nem engedi mert torrentről szetted le
2010. nov. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és akk hogy csináljam meg ?
2010. dec. 2. 20:25
 5/7 Gergő321 válasza:
nekem is ugyanezt csinálja...olvastam hogy ugy kell hogy letöltöd a gta 4 razor 1911 cracket és lecrackeled.....nekem csak mindíg azt irja ke hogy már fut a játék(valaki tud segiteni?)de neked lehet hogy működik sok szerencsét:: :D
2011. máj. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megveszed a játékot
2011. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gergő321 válasza:
ha akad a játék töltsd le a patch et ha még mindig akad akk futtatás: msconfig :ki kell kapcsolni az eseménynaplót....utána teljesen jó lesz
2011. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!